درباره ما

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت لیانا جم استون

 

شرکت لیانا جم‌استون در سال 1395 به منظور تجهیز آزمایشگاه های گوهرشناسی تأسیس گردید. هدف مدیران و کارشناسان متخصص لیانا جم استون شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا به سراسر کشور می باشد. از این رو شرکت لیانا جم استون برای اولین بار در ایران، اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری  فروش ابزارهای گوهرشناسی شرکت Presidium نمود تا امکان ارائه این ابزارها به صورت اصلی به همراه ضمانت نامه و خدمات پس از فروش حاصل گردد.

 

شرکت لیانا جم استون تنها در قبال ابزارهای خریداری شده از این شرکت ضمانت و خدمات پس از فروش را ارائه می دهد.

 

 

درباره شرکت پرزیدیوم (Presidium) 

این شرکت به عنوان اولین شرکت در راه اندازی و تولید انواع ابزارهای گوهر­شناسی، متعهد به تحقیق و توسعه ابزارهای نوآورانه و جدید جهت رفع (پاسخگویی به ) نیازهای صنعت گوهر­شناسی است.

 

این شرکت در تولید دستگاه­‌های دقیق و قابل اعتماد گوهرشناسی مورد استفاده در اندازه‌گیری و آزمودن فاکتورهای شناسایی الماس و گوهرهای رنگی .پیشرو می‌باشد
 

شرکت پرزیدیوم با مسئولیت محدود در سال 1979 تأسیس شده­ است. 

 

این شرکت در تولید دستگاه­‌های دقیق و قابل اعتماد گوهرشناسی و مورد استفاده در اندازه‌گیری و آزمودن فاکتورهای شناسایی الماس و گوهرهای رنگی پیشرو می‌باشد.

 

تولیداتی خاص برای صنعت گوهرشناسی، محصولات عبارتند از:
  • دستگاه قابل اعتماد اندازه‌گیری گوهرهای رنگی (قابلیت تبدیل تخمینی اندازه گوهر به وزن به واحد قیراط)
  • نوآورانه‌ترین و جدیدترین تسترهای الماس (جهت تعیین هویت الماس­‌های طبیعی)
  • اولین (درنوع خود) تستر­های گوهرهای رنگی (جهت تفکیک انواع گوهرهای رنگی)
  • ترازوی قیراطی قابل حمل (برای گوهرهایی تا وزن 100 قیراط)
about-us-diamond
 
 

امروزه محصولات پرزیدیوم در بیش از 40 کشور دنیا و از طریق بیش از 130 نمایندگی فروش مجاز در آمریکای شمالی و جنوبی، آسیا، خاورمیانه و استرالیا قابل دسترس می­‌باشد.

 
ابزارهای پرزیدیوم در مؤسسات و آزمایشگاه‌های گوهرشناسی، تولید کنندگان طلا و جواهر، تجارت و ارزیابی الماس و خرده فروشی جواهرات در سراسر جهان قابل استفاده‌است.

شرکت پرزیدیوم با تولید محصولات جدید و نوآورانه، مهندسی کیفیت، تحویل به موقع کالا و خدمت به مشتریان به طور اختصاصی در تأمین نیازهای صنعت طلا و جواهر موقعیت خود را حفظ نموده است.

پرزیدیوم شرکتی متعهد به مسئولیت­‌های اجتماعی است؛ تمام محصولات پرزیدیوم سازگار با RoHS تحت آیین نامه RoHS (مصوبه 2002/95/EC) و سازگا با 4R (اهداف بازاریابی، قابلیت بازیافت، قابلیت استفاده مجدد، کاهش زباله‌های سمی) تحت آیین نامه WEEE (مصوبه 2002/96/EC) می­‌باشند.